שיווק ברשתות חברתיות

אתגרים והזדמנויות של שיווק במדיה וברשתות חברתיות

כחלק מהפרסום והשיווק ברשתות החברתיות אנו משתמשים בנתונים, בתוכן, בעיצוב ובאסטרטגיה בכדי למצוא עוקבים נאמנים ולבנות מותג מהימן.

שינויים רבים התרחשו ברשתות החברתיות, והם השתנו במהירות.

האלגוריתמים מתעדכנים ללא הרף, המשתמשים החליפו פלטפורמות, ותכונות חדשות צצו, מה שמקשה על הגעה לאנשים ולבנות עוקבים נאמנים.

אך זהו עולם חברתי, וחברות חייבות לעמוד בקצב הזמנים.

כאשר המותג, התוכן וההפצה האסטרטגית בערוצים הנכונים עובדים יחד, הרשתות החברתיות הופכות למנוע צמיחה מדהים.

ים שיווק דיגיטלי היא יותר מסתם סוכנות מדיה חברתית.

אנחנו מסתמכים על צוות האסטרטגים המוכשרים שלנו, קופירייטרים, מעצבים ומומחי מדיה בתשלום כדי לספק מומחיות ליצירת חוויות מדיה חברתית מרתקות ולחיצות.

תוכלו להתרשם גם מ7 הטיפים לפרסום עסקים בפייסבוק שלנו

דוגמא קלאסית לוידאו שמושך את העין ומעלה את אחוזי ההמרות!

הסימנים לבניית אסטרטגיה טובה לשיווק ברשתות חברתיות

בניית עוקבים חברתיים ומשיכת קהלים דורשת מומחיות בערוץ, חשיבה אסטרטגית ויכולת לבנות מערכות יחסים.

שותפים חזקים למדיה חברתית יכולים לספק: חוויה שיווקית רב ערוצית.

כאשר פלטפורמות חברתיות ממשיכות להתפתח, הן פותחות הזדמנויות חדשות למותגים – ודופקות על דלתן של שיטות עבודה מומלצות ישנות.

פונקציה לפיתוח תוכן.

אם סוכני מדיה חברתית אינם יודעים את המידע העדכני ביותר ואת המידע העדכני ביותר בכל ערוץ חברתי, הם אינם יכולים להביא לך חדשנות. 

תוכן גורם לאנשים להתעניין בעסק שלך. עם זאת, אם התוכן לא מהדהד עם הלקוחות או לא מופץ בפלטפורמה הנכונה, הקהל שלך יזרום למקום אחר לעזרה, מידע ובידור.

קבלת החלטות מונחית נתונים.

נתונים יכולים לספק תובנות לגבי הקהל והתוכן שלך. כאשר הדברים מסתדרים כשורה, נתונים יכולים להעלות את העסק שלך על המסלול. עם זאת, אם הנתונים מצביעים על כיוון חדש לעסק שלך, רק מי שיכול להסתגל במהירות יכול למנוע אובדן מותג

צור קשר עוד היום לקבלת הצעה!

שירותי המדיה החברתית שלנו

המומחיות שלנו ברשתות חברתיות משלבת נתונים, תוכן ועיצוב כדי ליצור חוויות חברתיות מרתקות הבונות אמון ונאמנות 

מחקר + הקשבה חברתית

גלה מה אכפת ללקוחות שלך כדי להבין את הגורמים המניעים את התפתחות הלקוח, עליכם להבין אותם ברמה האישית. אנו שמים לב למאפיינים הדמוגרפיים של הקהל שלך בכדי לקבל תובנה לגבי אורחות חייהם, עמדותיהם ותחומי העניין שלהם.

אנו משתמשים במלטווטר וכלי הקשבה חברתיים אחרים כדי לראות מה אנשים אומרים – על המותג שלך, המתחרים, התעשייה והנושאים הקשורים לעסקים שלך – כדי ליצור נתונים לאסטרטגיות ברות ביצוע.

אנו גם נקבע את הפלטפורמות בהן מתחרים משתמשים ביעילות, כיצד הם מתקשרים עם העוקבים שלהם, ואיזה תוכן יכול לאפשר לאנשים לתקשר ולשתף.

תכנון ערוץ + אופטימיזציה

בחר את הערוץ המתאים למותג שלך כל פלטפורמה חברתית מציעה יתרונות שונים.

המחקר שלנו מבטיח שהעסק שלך יהיה על הפלטפורמה הנכונה וייצור את התוכן הנכון לכל ערוץ.

בין אם אתה משתמש באתרי רשתות חברתיות בפעם הראשונה ובין אם ברצונך לשפר את חווית הלקוח, הצוות שלנו יכול לסייע במיטוב עמוד החברה שלך עם מותגים חדשים, פרטים, קריאות לפעולה, תמונות וכו’.

יצירת תוכן

הגדל את השתתפות הקהל התוכן הוא עדיין מלך המספרים.

ברשתות החברתיות זה המקום הברור ביותר. כשותף במדיה חברתית בשירות מלא, המומחיות שלנו בקופירייטינג ועיצוב מאפשרת לנו לספק את כל מה שאפשר להעלות על הדעת, מפוסטים מונעי סיפור ועד פרסומות משכנעות.

על מנת לשמור על העוקבים שלך, נשתמש בתובנות שלנו כדי להציע את סוג התוכן שהקהל שלך מגיב אליו ואת הערוצים שישפיעו הכי הרבה עליהם.

אורגני – חברתי

בנה קהל נאמן למרות שכיסוי בקנה מידה גדול הפך להצעה בתשלום, הרשתות החברתיות האורגניות הן חלק מבדיקת הנאותות של הלקוח ונקודת מגע מרכזית.

חברות חכמות לא יתעלמו מכך. הצוות שלנו מחויב להשתמש בהזדמנויות לבניית עוקבי המותג שלך.

כחלק מהאסטרטגיה האורגנית שלנו, אנו יוצרים לוח תוכן לכל ערוץ ומייעלים את המסרים והתוכן לקהל הייחודי שלו.

במידה ואתם מעוניינים בקידום אתרים אורגני בגוגל, שווה לכם להכנס ולהתרשם

שיווק רשתות חברתיות

ממומן – חברתי

הרחב את ההשפעה האסטרטגית כמו שנתונים יכולים לעזור לך לזהות את קהל היעד שלך, הם יכולים גם לעזור לך למקסם את ההחזר על ההשקעה של הרשת החברתית שלך.

כשתצטרך לחזק את המאמצים הטבעיים שלך, צוות המדיה בתשלום שלנו יפרסם מודעות עם מיקוד קהל מדויק.

אנו נמשיך לעקוב אחר קהלים ואפקטים יצירתיים ונבצע אופטימיזציה של הוצאות הפרסום בכדי להבטיח כי הוצאות השיווק שלך ברשתות החברתיות יהיו מרביות.

מדידה + דוח עיבוד מספרים

המעקב הרציף אחר הפרסום החברתי מאפשר לנו השקפה ברורה, אך אנו עושים כמיטב יכולתנו לחקור לעומק את KPI של הקמפיינים ולמדוד אותם על פי יעדי הקמפיינים.

דיווחים יכולים לעזור לנו לזהות דרכים לשיפור המיקום, ליצור תומכים נוספים במותג ולהגדיל את נתח הקול של החברה בערוצים שונים. בדרך כלל אנו מדווחים בפירוט על בסיס חודשי.

האם אתה מעוניין לקבל הצעת מחיר בחינם? שוחח עם מומחה! 050-7586111

השירותים הנוספים שלנו

קידום אתרים אורגני בדיקת קידום אתר

בדיקת קידום אתר

האם אתם מעוניינם לבצע בדיקת קידום אתר? בים שיווק דיגיטלי אנחנו נבצע בשבילכם בדיקת קידום אתר בחינם! (לזמן מוגבל, מהרו!) מעוניינים לבדוק את החולשות באתר

קרא עוד »
בניית אתר רספונסיבי ומעוצב

עיצוב ובניית אתרים

מומחהבניית אתרים שלח הודעה עוד היום! אנחנו לא רק חברת עיצוב ובניית אתרים בין אם אתה זקוק לאתר מסחר אלקטרוני מאובטח או לאתר פורטפוליו המדורג

קרא עוד »
חברת קידום אתרים אורגני בגוגל

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני בגוגל עם המומחים כדי לקדם אתר כמו שצריך, צריך גם את השיתוף פעולה של בעל העסק חברת קידום אתרים מקצועית אנו נעשה

קרא עוד »

כתבות מהמגזין שלנו

קידום אתרים ברמת השרון

קידום אתרים ברמת השרון

קידום אתרים ברמת השרון – מהי אופטימיזציה למנועי חיפוש? SEO ראשי תיבות של אופטימיזציה למנועי חיפוש. זוהי מערכת כללים לאופטימיזציה של האתר שלך כך שיוכל

קרא עוד »
קידום אתרים מקצועי

קידום אתרים מקצועי

קידום אתרים מקצועי במידה והגעת לפה, כנראה שחיפשת קידום אתרים מקצועי, אתה מאוד עסוק – אנחנו יודעים. אז למה לא לתת למקצוענים לטפל בכל שירותי

קרא עוד »
קידום אתרים באנגלית

קידום אתרים באנגלית

קידום אתרים באנגלית מדריך כיצד לבצע אופטימיזציה של האתר שלך עבור מדינות דוברות אנגלית במידה והגעת לדף הזה, אז אתה כנראה מתעניין בקידום אתרים באנגלית..

קרא עוד »
קידום אתרים בחו״ל

קידום אתרים בחו״ל

קידום אתרים בחו״ל במידה והגעת לדף הזה, אז אתה כנראה מתעניין בקידום אתרים בחו״ל.. אנו בים שיווק דיגיטלי, מתמחים בקידום מעבר לים 🙂 אנו בתחום כבר מעל

קרא עוד »