איך לפתוח עסק לניקוי שטיחים באמריקה?

איך לפתוח עסק לניקוי שטיחים באמריקה?

שאלתם את עצמכם איך לפתוח עסק לניקוי שטיחים באמריקה?

שאלתם את עצמכם איך לפתוח עסק לניקוי שטיחים באמריקה? לפני שנענה לכם ב11 השלבים המעולים שהכנו לכם, כמעט כל מי שיש לו שטיח כנראה נזקק בשלב מסוים לשירות ניקוי עמוק. זה כולל מגורים פרטיים כמו גם שטחים מסחריים וציבוריים. אותו ציוד המשמש לניקוי שטיחים יכול לשמש גם בריפוד ומכוניות, סירות, ובכל מקום אחר עם משטחי שטיחים או בד. כבעל עסק, אתה יכול ליצור קשר עם לקוחות ישירות או באמצעות קבוצת קבלנים שמביאים לך לקוחות: קייטרינג, מסעדנים, אנשי קשר קולינריים בבתי מלון, מארגני חתונות ומתכנני מסיבות ואירועים.

בצע את 11 השלבים הבאים כדי לפתוח עסק לניקוי שטיחים וריפודים:

 1. תכנון העסק שלך לניקוי שטיחים וריפודים
 2. הפוך את העסק שלך לניקוי שטיחים וריפודים לישות משפטית
 3. רשום את העסק שלך לניקוי שטיחים וריפודים למיסוי
 4. פתיחת חשבונות בנק עסקיים וכרטיסי אשראי
 5. הגדר הנהלת חשבונות עבור העסק שלך לניקוי שטיחים וריפודים
 6. השג את ההיתרים והרישיונות הדרושים עבור העסק שלך לניקוי שטיחים וריפודים
 7. קבל ביטוח מסחרי לניקוי שטיחים וריפודים
 8. הגדר את המותג העסקי שלך לניקוי שטיחים וריפודים
 9. צור את אתר העסק שלך לניקוי שטיחים וריפודים
 10. בנה תוכנית שיווק אסטרטגית
 11. הגדר את מערכת הטלפון העסקית שלך

פתיחת עסק היא לא רק רישום במדינה. ריכזנו את המדריך הפשוט הזה לפתיחת העסק שלך לניקוי שטיחים וריפודים. צעדים אלה יבטיחו שהעסק החדש שלך מתוכנן כראוי, רשום כראוי ועומד בדרישות החוק.

שלב 1: תכנן את העסק שלך

תוכנית ברורה היא קריטית להצלחתו של יזם. זה יעזור לך להבין את הפרטים של העסק שלך ולחשוף כמה דברים לא ידועים. כמה נושאים חשובים שיש לקחת בחשבון הם:

מהן עלויות ההפעלה והעלויות השוטפות?
מי שוק היעד שלך?
כמה אתה יכול לגבות מהלקוחות שלך?
איך היית שם לעסק שלך?
למרבה המזל, עשינו הרבה מהמחקר הזה בשבילך.

מהן העלויות הכרוכות בפתיחת עסק לניקוי שטיחים וריפודים?

ניתן לרכוש זיכיון מעסק קיים או להתחיל שירות עצמאי. דמי זיכיון יכולים לנוע בין כ-20,000 ל-50,000 דולר, על פי המכון לבדיקת ניקיון ושיקום אישור (IICRC), איגוד סחר. זה לא כולל ציוד, פתרונות ניקיון או רכבי הובלה, אבל כן כולל הדרכה ותמיכה של מותגים ידועים. לדוגמה, אם אתה מייצג את עצמך כחברת סטנלי סטימר, הלקוחות יכירו את המותג שלך ואולי השתמשו בשירותי סטנלי סטימר בעבר. אם הם יהיו מרוצים באותו זמן, תקבל כבוד גם אם אין לך זיקה לחברה הקודמת.

בין אם אתה קונה זיכיון קיים או מנהל בעצמך, עלויות ההפעלה שלך יכללו את הדברים הבאים:

 • ציוד לניקוי שטיחים, כולל ניקוי שטיחים מסחרי ומיכל אגירת שפכים עם אביזרים, וצינור ארוך לאספקת מים
 • ניקוי ממס, אספקת סטארט-אפ יכולה לעלות מאות דולרים
 • טנדרים המשמשים להובלת ציוד ואולי תפעול
 • רישיון עסק וביטוח (בדוק עם עורך הדין ועם סוכן ביטוח עצמאי לגבי מה אתה צריך בתחומים אלה)
 • פיתוח אתרים ו/או אמצעים אחרים לקידום העסק שלך, לרבות שילוט טנדרים ולוגו (שקול לפנות למחלקה לעיצוב גרפי שלנו, יש לנו מחירים לכל כיס.)
 • שקול קידום אתרים אורגני ומפות ואפילו קידום ממומן כדי לייצר לידים ועבודה.
 • ציוד ואספקה ​​למערכות חדשות ברכב יכול לנוע בין כמה אלפי דולרים ל-30,000 דולר. את כל האספקה ​​והציוד ניתן לרכוש באינטרנט במחירים זולים יותר באתרים שונים. העלות של טנדר משומש עשויה להיות 5,000 דולר.

מהן העלויות השוטפות של עסק לניקוי שטיחים וריפודים?

לאחר שרכשתם תחילה ציוד ורכבי הובלה מרכזיים, ההוצאות היומיות שלכם יהיו בעיקר חומרי ניקיון, אותם תוכלו למצוא דרך ספקי שירותי ניקיון. קנה כדי למצוא את המחירים הנמוכים ביותר עבור פריטים אלה. ההוצאות השוטפות האחרות שלך יהיו עלות השכר של העבודה שלך, שתהיה תלויה לפחות בחלקה בשכר הרווח באזור שלך ובדלק של הרכב שלך. עלות זו קשה לכימות מכיוון שהיא כרוכה במשתנים רבים: גודל, קילומטראז’ ומצב הרכב, מרחק בתוך השוק, מספר משרות ביום וכו’.

ככל שהעסק שלך גדל, תוכל להוסיף צוותים כדי לענות על צורכי תזמון הולכים וגדלים. אם זה המצב, בסופו של דבר תצטרכו להשקיע בציוד נוסף ובטנדר משלוחים.

מיהו שוק היעד?

כל מי שבבעלותו שטיחים, שטיחים או רהיטים מרופדים ורוצה לשמור על ניקיונם הוא לקוח פוטנציאלי. זה כמעט כל בית באמריקה – או יותר ריאלי, בתחום השיווק שלך.

בעוד שניקיון מגורים הוא המקום שבו נמצא כמות הלקוחות, לקוחות עסקיים נוטים יותר להשתמש בשירותים שלך בתדירות גבוהה יותר. הסיבה לכך היא שיש להם יותר תנועה ברגל, כך שהשטיחים והריפודים שלהם מתלכלכים מהר יותר. ומכיוון שהמתקנים שלהם נמצאים בעין הציבורית, לקובעי המדיניות יש יותר מוטיבציה להמשיך ולהופיע. יש להם גם סבירות גבוהה יותר שיהיו להם יותר שטחים מרובעים בביקוש, כך שתחנה אחת יכולה לייצר יותר הכנסה מאשר בית פרטי בגודל ממוצע. שטחים ציבוריים אלה כוללים בנייני משרדים, בנייני דירות, מרכזי קניות, אולמות תצוגה לרכב, כנסיות ומקומות תפילה אחרים.

איך עסק לניקוי שטיחים וריפודים מרוויח כסף?

העסק גובה מתושבי משקי הבית, בעלי עסקים, מנהלי נכסים וסוגי לקוחות נוספים עבור שירותי ניקיון. המחיר הנוכחי הוא בסביבות 30 סנט למטר מרובע, ובעלי עסקים כאלה מנסים להעמיד בממוצע לפחות 100 דולר לביקור לשעה. (התעריפים בפועל נוטים לנוע בין $75 ל-$150 לשעה.)

כמה אתה יכול לגבות מהלקוחות שלך?

המחיר הנוכחי לשירותי ניקוי שטיחים הוא כ-30 -40 סנט לסקוור פוט. אבל קשרי לקוחות רבים מתפתחים באמצעות קופונים או מתן הנחות בחוזה. מנקודת מבט של בעל עסק, המטרה היא להרוויח 75 עד 150 דולר לשעה באתר.

עד כמה עסק לניקוי שטיחים וריפודים יכול להרוויח?

עסקים לניקוי שטיחים גובים לפחות 30 סנט לסקוור פוט ומכניסים לפחות 100 דולר לכל עבודה. החלק העליון הוא כ-150 דולר לשעה. עם המספר הזה, אם משאית יכולה לנסוע 7 שעות ביום, ההכנסה הכוללת ליום במשך 240 ימי עבודה היא כ-$700. עם זאת, משרות בחלק מהארץ הן עונתיות, כך שלא תמיד ניתן לחייב 240 יום. מומחים צופים רווח לפני מס של 10% עד 50%.

איך להפוך את העסק שלך לרווחי יותר?

ישנם מקורות רבים אחרים של עסקים קשורים שאתה יכול לעבוד עליהם. אותו ציוד וחומרי ניקוי יכולים לשמש לניקוי עמוק של מכוניות, סירות ורכבי פנאי. ניתן להשתמש בחומרים דומים לניקוי אריחים ודייס, אבן טבעית ואפילו רצפות עץ. מכיוון שאתה כבר בבתים ובעסקים, שקול להרחיב את השירותים שלך כדי לכלול ניקוי תעלות. ניתן להרחיב גם שירותי תיקון ושיקום שטיחים קטנים וניקוי וילונות.

איך היית בוחר שם לעסק שלך?

בחירת השם הנכון היא חשובה ומאתגרת. אם אין לך עדיין שם, בקר במדריך איך לתת שם לעסק או סיעור מוחות עם מחולל שמות העסק לניקוי שטיחים וריפודים לעזרה

אם אתה מנהל בעלות יחידה, ייתכן שתרצה לפעול תחת שם עסק שאינו שלך.

בעת רישום שם העסק, אנו ממליצים שתחקור את שם העסק שלך על ידי:

רישומים עסקיים במדינתך
רישומי סימני מסחר פדרליים ומדינתיים
פלטפורמת מדיה חברתית
זמינות דומיין אינטרנט.
חשוב מאוד להגן על שם הדומיין שלך לפני אחרים.

שלב 2: צור ישות משפטית

הסוגים הנפוצים ביותר של מבנים עסקיים הם בעלות יחידה, שותפויות, חברות בערבון מוגבל (LLC) ותאגידים.

אם העסק שלך לניקוי שטיחים וריפודים נתבע, הקמת ישות עסקית חוקית (כגון LLC או תאגיד) יכולה להגן עליך מפני אחריות אישית.

שלב 3: פתיחת תיק מס

עליך להירשם למיסים מדינתיים ופדרליים שונים לפני שתוכל להקים עסק.

כדי להירשם למסים, עליך להגיש בקשה ל-EIN. זה ממש קל וחינמי! (התייעץ עם רואה החשבון שלך)

מס עסקים קטנים

בהתאם למבנה העסק שתבחר, עשויות להיות לך אפשרויות שונות לאופן שבו העסק שלך מחויב במס. לדוגמה, חברות LLC מסוימות יכולות להפיק תועלת ממיסוי כ-S Corp.

תוכל ללמוד עוד על מיסים לעסקים קטנים במדריכים הבאים:

מס LLC
בעלות יחידה לעומת LLC
חברות LLC ותאגידים
חברות LLC ותאגידי S
כיצד להקים תאגיד S
S Corporation מול C Corporation
ישנם מיסי מדינה ספציפיים שעשויים לחול על העסק שלך. למידע נוסף על מיסי מכירה ומסי זיכיון במדינה במדריך שלנו למס מכירות במדינה.

שלב 4: פתח חשבון בנק עסקי וכרטיס אשראי

שימוש בחשבונות בנק ואשראי עסקיים ייעודיים חיוני להגנה על נכסים אישיים.

כאשר החשבונות האישיים והעסקיים שלך מעורבים, הנכסים האישיים שלך (הבית, המכונית וחפצי הערך האחרים שלך) נמצאים בסיכון אם העסק שלך ייתבע. במשפט עסקי, זה ידוע כהרמת מסך התאגידים.

בנוסף, ללמוד כיצד לבנות אשראי עסקי יכול לעזור לך לקבל כרטיסי אשראי ומימון אחר, ריביות טובות יותר, קווי אשראי גבוהים יותר ועוד בשם העסק שלך (ולא על שמך).

פתח חשבון בנק עסקי

בנוסף לדרישות בעת הגשת בקשה להלוואה לעסק, לפתיחת חשבון בנק עסקי:

הפרדת הנכסים האישיים שלך מנכסי החברה שלך היא הכרחית כדי להגן על הנכסים האישיים.
מקל על חשבונאות ודיווח מס.

שקול לפתוח 30 net

חשבון Net 30 משמש לבניית ובניית אשראי עסקי ולהגדלת תזרים המזומנים העסקי. עם חשבון Net 30, עסק קונה סחורה ומחזיר את כל היתרה תוך 30 יום.

NetMany נטו 30 ספקי אשראי מדווחים ללשכות האשראי העסקיות הגדולות (Dun & Bradstreet, Experian Business ו-Equifax Business Credit). כך עסקים בונים אשראי עסקי כדי שיוכלו לזכות בכרטיסי אשראי וקווי אשראי אחרים.

קבל כרטיס אשראי עסקי

רכישת כרטיס אשראי לעסק יכולה לעזור לך:

שמור את ההוצאות העסקיות שלך במקום אחד והפרד בין הוצאות אישיות ועסקיות.
בנה את היסטוריית האשראי של החברה שלך, שיכולה להיות שימושית לגיוס הון מאוחר יותר.

שלב 5: הגדר הנהלת חשבונות עסקית

תיעוד ההוצאות ומקורות ההכנסה השונים שלך הוא קריטי להבנת הביצועים הפיננסיים של העסק שלך. ניהול חשבונות מדויקים ומפורטים גם מפשט מאוד את הגשת המס השנתית שלך.

הפוך את חשבונאות LLC לקלה עם גיליון ההוצאות של LLC

שלב 6: השג את ההיתרים והרישיונות הדרושים

אי השגת האישורים והרישיונות הדרושים עלול לגרום לקנסות כבדים ואף לסגירת העסק שלך.

דרישות רישוי עסקים ממלכתיים ומקומיים
ייתכן שיידרשו אישורים ורישיונות מסוימים של המדינה כדי להפעיל עסק לניקוי שטיחים וריפודים. למד עוד על דרישות הרישוי של המדינה שלך על ידי ביקור בהפניה של ה-SBA לרישיונות והיתרים של המדינה.

בנוסף, עשויות לחול דרישות רישוי מקומיות או רגולטוריות מסוימות. מידע נוסף על רישיונות ורישיונות מקומיים:

בדוק עם הפקיד של העיר, העיר או המחוז שלך
קבל עזרה מאחת מהאגודות המקומיות הרשומות במדריך המשאבים העסקיים המקומיים של ASA.
הסכם שירות
עסקים לניקוי שטיחים צריכים לשקול לחייב את הלקוחות לחתום על הסכם שירות לפני תחילת פרויקט חדש. ההסכם אמור להבהיר את ציפיות הלקוח ולמזער את הסיכון למחלוקות משפטיות על ידי ציון תנאי תשלום, ציפיות לרמת השירות ובעלות על קניין רוחני. להלן הסכם שירות לדוגמה.

מומלץ: Rocket Lawyer מקל על יצירת הסכם שירותים מקצועי עבור עסק ניקוי השטיחים שלך כאשר אתה נרשם לחברות הפרימיום שלו. תמורת 39.95$ בלבד לחודש, החברים מקבלים גישה למאות הסכמים משפטיים ועורך דין תורן לייעוץ משפטי חינם.

שלב 7: רכישת ביטוח מסחרי

כמו רישיונות והיתרים, העסק שלך זקוק לביטוח כדי לפעול בצורה בטוחה וחוקית. ביטוח מסחרי מגן על הכספים של החברה שלך במקרה של הפסד מכוסה.

מספר סוגי פוליסות ביטוח נוצרות עבור סוגים שונים של עסקים עם סיכונים שונים. אם אינך בטוח לגבי סוגי הסיכונים שהעסק שלך עלול להתמודד איתו, התחל עם ביטוח אחריות כללי. זהו הכיסוי הביטוחי הנפוץ ביותר שעסק קטן זקוק לו, ולכן זהו מקום מצוין להתחיל בו את העסק שלך.

למידע נוסף על ביטוח אחריות כללית.
פוליסת ביטוח בולטת נוספת שעסקים רבים זקוקים לה היא ביטוח פיצויי עובדים. אם לעסק שלך יהיו עובדים, יש סיכוי טוב שהמדינה שלך תדרוש ממך ביטוח פיצויים לעובדים.

שלב 8: הגדר את המותג שלך

המותג שלך הוא מה שהחברה שלך מייצגת וכיצד העסק שלך נתפס על ידי הציבור. מותג חזק יעזור לעסק שלך לבלוט מהמתחרים.

אם אינך בטוח בעיצוב לוגו של עסק קטן, עיין במדריך העיצוב למתחילים שלנו בו ניתן לך טיפים ועצות מועילות ליצירת הלוגו הייחודי הטוב ביותר עבור העסק שלך.

אם כבר יש לך לוגו, אתה יכול גם להוסיף אותו לקוד ה-QR שלך באמצעות מחולל קוד ה-QR החינמי שלנו. בחר מתוך 13 סוגי קוד QR כדי ליצור קודים עבור כרטיסי הביקור והפרסומים שלך, או לעזור בקידום האתר החדש שלך.

כיצד לקדם ולשווק עסק לניקוי שטיחים וריפודים
הדרך הטובה ביותר שלך לקדם היא להתחיל עם הרשת הנוכחית שלך של חברים, שכנים, אנשי קשר במדיה החברתית, אנשי קשר בכנסייה או צדקה, ושותפים עסקיים. אם אינך כבר חלק מלשכת המסחר המקומית שלך, אנא הצטרף. זוהי דרך מצוינת לבנות קשרי לקוחות עם בעלי עסקים ומקבלי החלטות במרחב הציבורי.

האתר שלך צריך להיות קל לניווט ולעודד מהירות תגובה. שקול קופונים כדרך להציג בסיס לקוחות חדש.

איך לגרום ללקוחות לחזור

הדרך הטובה ביותר למשוך ולשמר לקוחות בעסק זה היא לבקש המלצות מכל לקוח מרוצה. כאשר אנשים שוקלים לנקות שטיחים, הם מחפשים לעתים קרובות הפניות כי הם רוצים להיות מסוגלים לסמוך על זרים שהם מזמינים לביתם.

נסה לגרום ללקוחות העסקיים שלך לחתום על חוזים ארוכי טווח על ידי הצעת הנחות לעסקים חוזרים.

שלב 9: צור את האתר העסקי שלך

לאחר הגדרת המותג שלך ויצירת הלוגו שלך, השלב הבא הוא יצירת אתר לעסק שלך.

אמנם יצירת אתר אינטרנט היא צעד חיוני, אבל אנשים מסוימים עשויים לדאוג שזה מעבר ליכולות שלהם מכיוון שאין להם ניסיון בבניית אתרים. למרות שזה עשוי היה להיות דאגה לגיטימית בשנת 2015, טכנולוגיית האינטרנט עשתה צעדים אדירים במהלך השנים האחרונות, והקלה על בעלי עסקים קטנים.

להלן הסיבות העיקריות מדוע אינך צריך לעכב את בניית האתר שלך:

לכל העסקים הלגיטימיים יש אתרים – נקודה. גודל העסק או הענף שלך לא משנה כשזה מגיע ליצירת העסק שלך באינטרנט.
חשבונות מדיה חברתית כגון דפי פייסבוק או פרופילים עסקיים בלינקדאין אינם תחליף לאתר עסקי שבבעלותך.
פשוט מאוד. אתה יכול לשכור אותנו כמפתח אתרים או מעצב כדי ליצור אתר שאתה גאה בו.

שלב 10: בנה אסטרטגיית שיווק דיגיטלית ולא דיגיטלית

מחפשים מומחה בקידום אתרים? אנו בים שיווק דיגיטלי מתמחים בקידום אתרים אורגני וממומן (google ppc)

במיוחד קידום אתרים בארה״ב – מעל ל13 שנות ניסיון בתחום

אז במידה ואתה עסק חדש, אתה די זקוק לשניהם כדי להצליח, את הקידום האורגני, כדי לא לשלם לגוגל כל החיים על כל קליק (במיוחד שמחירי הקליקים הם ממש גבוהים באיזורים מסויימים)

פנה אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר לקידום אורגני.

אתה גם יכול להדפיס ברושורים, מגנטים, טלמרקטינג (איפה שמותר)

שלב 11: הגדר את מערכת הטלפון העסקית שלך

הגדרת טלפון עבור העסק שלך היא אחת הדרכים הטובות ביותר לעזור לשמור על חייך האישיים והעסקיים נפרדים ופרטיים. זה לא היתרון היחיד. זה גם יכול לעזור לך להפוך את העסק שלך לאוטומטי יותר, לתת לעסק שלך לגיטימציה ולהקל על לקוחות פוטנציאליים למצוא וליצור איתך קשר.

ליזמים שרוצים לבנות מערכת טלפון לעסקים יש גישה למספר שירותים. סקרנו את החברות המובילות ודירגנו אותן על סמך מחיר, תכונות וקלות השימוש. עיין בסקירות שלנו על מערכות הטלפון העסקיות הטובות ביותר לשנת 2022 כדי למצוא את שירות הטלפון הטוב ביותר עבור העסק הקטן שלך.

עד כאן כל השלבים על איך לפתוח עסק של ניקוי שטיחים באמריקה.

 

איך לפתוח עסק לניקוי שטיחים באמריקה? 2

מה קורה ביום טיפוסי בחברת ניקוי שטיחים וריפודים?

יום העבודה הרגיל שלך עשוי לכלול את הפעילויות הבאות:

רשת בטלפון, באינטרנט או באופן אישי כדי למצוא לקוחות ולעודד אותם לעשות יותר עסקים
אימון ופיקוח על הצוות שלך, מה שאומר לעתים קרובות ללוות אותם באתר כדי לבדוק את עבודתם ולעזור להם להתגבר על מכשולים
אם יש לך מעט או אין צוות עובדים, אתה מטפל בפעולות ניקיון בעצמך, מזמנת יתר על המידה או עובדים לא מצליחים להופיע כמתוכנן
להזמין חומרי ניקוי
לטפל בעסקים היומיומיים של ניהול עסק משלך: תשלום חשבונות, חשבוניות לקוחות והתעדכנות בנושאי מס, ביטוח ונושאים אחרים

אילו כישורים וחוויות יש כדי לעזור לך לבנות עסק מצליח לניקוי שטיחים וריפודים?

כישורי התכנון שלך הם קריטיים. התחל בכתיבת תוכנית עסקית כתוכנית אסטרטגית. זה אמור לענות על השאלות הבאות: אילו שירותים תספק? מי השוק שלך, הן גיאוגרפית והן לפי סוג לקוח? מי המתחרים שלך ובמה החברה שלך שונה? איפה תשיג את הציוד והאספקה ​​שלך וכמה זה יעלה? מה צריך לגבות כדי להרוויח על כל עבודה?

אם יש לכם עובדים, עליכם להיות טובים גם בביצוע מכירות, בשמירה על לוחות זמנים של עבודה ובניהול כוח העבודה שלכם. לבסוף, עליך להיות מסוגל להישאר רגוע תחת לחץ ולהיות מחויב לשמור על נחת הלקוחות שלך. לקוחות מרוצים ימשיכו לדרוש את שירותיכם עד שהם לא יהיו מרוצים יותר.

מהו פוטנציאל הצמיחה של עסקי ניקוי השטיחים והריפודים?

התעשייה צפויה לצמוח בקצב שנתי של 1.9 אחוזים בין 2011 ל-2016, לפי חברת המחקר העסקי IBIS World. החברה גם ציינה כי גידול בהכנסה לנפש עשוי להגדיל את העסקים וכי לקוחות משתמשים בשירותים כאלה מדי שנה או שנתיים, באופן כללי. (משתמשים עסקיים רבים הם לקוחות תכופים יותר.)

האם אתה מעוניין לקבל הצעת מחיר בחינם?

שוחח עם מומחה! 050-7586111

צור קשר עוד היום לקבלת הצעה!

ים שיווק דיגיטלי
איך לפתוח עסק לניקוי שטיחים באמריקה?
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

מאמרים קשורים שאולי תאהב..

קבל הצעת מחיר משתלמת

צור קשר

רוצים לשמוע פרטים נוספים?

שלחו הודעה, מקסימום תופתעו

דילוג לתוכן