קישורים חיצוניים

רכישת קישורים חיצוניים נכנסים איכותיים לאתרים

מהם קישורים נכנסים חיצוניים בקידום אתרים?


קישור נכנס הוא קישור לאתר שלך מאתר או עמוד אחר באינטרנט. קישורים לאתר שלך מדפים אחרים באתר שלך אינם נחשבים קישורים נכנסים. סוגים אלה של קישורים נקראים קישורים פנימיים.

קישורים נכנסים נוצרים כאשר אתה, בעל אתר או בלוגר כותב או יוצר קישור לדף הבית שלך או לדפים אחרים באתר שלך. קישורי טקסט HTML וקישורי עוגן מספקים מילת מפתח מודגשת שקוראים יכולים ללחוץ עליה כדי להעביר אותם ישירות לאתר שלך במקום ללחוץ על כתובת האתר שלך בפועל.

מדוע קישורים נכנסים חשובים לקידום אתרים?


קישורים נכנסים, כמה והיכן משיגים אותם הם אחד השלבים הקריטיים ביותר בקידום אתרים. הסיבה לכך היא שמנועי חיפוש כמו גוגל משתמשים בו כאחד הגורמים החשובים ביותר בקביעת דירוג הדף או דירוג מנוע החיפוש של האתר שלך. מנועי חיפוש רואים בקישורים אלה קישורים לאתר האינטרנט שלך. עבור מנועי חיפוש, יותר אנשים הממליצים על האתר שלך פירושו שהאתר שלך חייב לספק לקוראים תוכן שימושי. לכן, זה נחשב חשוב יותר כאשר מספקים תוצאות רלוונטיות לחיפושי משתמשים.

הערך של מיקומי קישורים חיצוניים נכנסים.


בעוד שכל הקישורים הנכנסים לאתר שלך הם בעלי ערך, מנועי חיפוש מייחסים ערך גבוה יותר או חשיבות גבוהה יותר לקישורים נכנסים מאתר ספציפי. מה שקובע את הערך של קישור נכנס תלוי בקישור או האתר המוביל לאתר האינטרנט שלך והאם זה קישור נכנס של dofollow. אתרי הgov נחשבים היקרים ביותר. המשמעות היא שאתר שמכיל מידע דומה לשלך ובעל דירוג גבוה יותר במנועי החיפוש יינתן חשיבות רבה יותר מכיוון שהקישור רלוונטי יותר לאתר שלך.

רכישת קישורים חיצוניים לאתר מהמומחים

חברת קידום אתרים מקצועית

אנו נעשה את המקסימום - כדי שאתה תעשה עסקים

ים חברת קידום אתרים

רכישת קישורים מעולים

קישורים מאתרי בלוגים, קישורי תגובות ועוד לעסקי המקצועות נותני השירותים: אינסטלטורים, הובלות, מעסים, מאמני חדרי כושר, מנהלי פעוטונים ועוד.

רכישת קישורים מאתרים חזקים

קישורים חיצוניים לאתרים – מכל הסוגים והמינים – לעסקים בעלי תחרות עצומה בשוק: עורכי דין, רואי חשבון, אתרי חדשות ועוד

איך להשיג קישורים נכנסים באיכות גבוהה לקידום אתרים?

ישנן מספר דרכים להשיג יותר קישורים נכנסים לאתר שלך. כמה מהשיטות הנגישות והפופולריות יותר כוללות:
דרך פופולרית להשיג קישורים נכנסים בעלי סמכות גבוהה היא לספק לבעלי אתרים אחרים תוכן בעל ערך שהם רוצים לכלול באתר האינטרנט שלהם. ספריות מאמרים מאפשרות לך לכתוב מאמרים הקשורים לאתר האינטרנט שלך ולכלול קישורים. על ידי פרסום המאמר שלך, האדם המפרסם מחדש את המאמר שלך באתר האינטרנט שלו צריך לכלול קישורים שאתה מספק במאמר. ככל שהמאמר שלך בעל ערך רב יותר, כך יותר אנשים יפרסמו אותו מחדש באתר שלהם, ויצרו יותר קישורים נכנסים לכובע לבן.

אבל זכרו, זה מספק לבעלי אתרים תוכן בעל ערך שהצופים יכולים למצוא. צופים רבים לא הולכים למדריכי מאמרים כדי לחפש מידע, כך שאם מישהו רואה אותו ומפרסם אותו, הסיכוי שהוא יימצא נמוך מאוד. יש גם תחרות רבה במדריכי מאמרים שכן אלפי מחברים יוצרים תוכן מדי יום. ההימור הטוב ביותר שלך הוא למצוא אתרים שאינם בלוגים אך מקבלים הגשות מאמרים. אתרים אלו אינם נחשבים ספריות עבור מנועי חיפוש, והקישור שלך עשוי להיות מסופק ישירות לכל צופה המחפש מידע הקשור לאתר שלך. אתרים טובים להגשת מאמרים הם אתרי עזר ומשאבים, וכן אתרים עם מאמרי עזרה, כמו העזרה כאן.

 • פורום – הוסף קישור לאתר שלך בחתימה של כל פורום שאתה מבקר בו. כל פוסט שתפרסם ייצור אליך קישור מאתר זה. חשוב לא לספאם את הפורום רק כדי לשים את החתימה שלך. זה יהיה הכי טוב אם היית חבר תורם בפורום זה, אחרת הבעלים עלול לזהות את הפוסט שלך כדואר זבל ולמחוק אותו.
 • בלוגים – אם יש לך בלוג ואתר, צור קישור מהבלוג לאתר. אם אין לך בלוג, זה לא רע לפתוח אחד. אתה יכול ליצור אחד באמצעות תת-דומיין של כתובת האתר שלך, או לקבל חשבון בחינם באתר בלוגים פופולרי כמו WordPress, Blogger או Livejournal. זכור שהפופולריות והרלוונטיות של הבלוג שלך יתרמו לערך הקישורים שהוא מספק. לכן, הקפד לכתוב תוכן בעל ערך הקשור לאתר שלך ולעדכן את הבלוג שלך לעתים קרובות.
 • אתרי אינדקס – הן גם דרך מצוינת להשיג קישורים נכנסים באיכות גבוהה. היזהר בעת שליחתם, למרות שגוגל אסרה על חלק מהאתרים הללו להיות חוות קישורים.
 • החלפת קישורים – מצא אתרים עם תוכן דומה ובקש מהבעלים לקשר לאתר שלך. הסבר לבעל האתר את כל היתרונות של קישור לאתר שלך והיה מנומס בעת שליחת בקשות. בעלי אתרים רבים יציעו קישורים לעסקאות, אתה תשים קישור לאתר שלהם באתר שלך והם יחזירו קישור לאתר שלך מהאתר שלהם.
קישורים קנייה
בניית אתרים בארצות הברית

האם שווה לקנות קישורים חיצוניים נכנסים לאתר?


מנהלי אתרים ובעלי עסקים קונים קישורים חיצוניים נכנסים באיכות גבוהה מסיבות רבות ושונות. ישנן דרכים רבות ליצור וליצור קישורים נכנסים לאתר שלך. אתה יכול לעשות זאת בעצמך או לעודד יוצרי תוכן ומנהלי אתרים אחרים ליצור קישורים נכנסים לאתר שלך בתוכן שלהם. אפשרות נוספת היא לקנות קישורים נכנסים לאתר שלך.

אתה צריך לקנות קישורים נכנסים באיכות גבוהה לאתר שלך כדי לקבל רמה מסוימת של ודאות. קישורים נכנסים אורגניים עשויים להיווצר כפי שאתה מצפה או לא. כאשר אתה סומך על אחרים שיבקרו באתר שלך וימקמו קישורים בתוכן שלהם, אין לך שליטה מוחלטת. ייתכן שלא תוכל לשפר את הדירוג שלך על ידי קבלת הרבה קישורים נכנסים באיכות גבוהה באמצעות מיקומים אורגניים ואזכורי מותג. קניית קישורים נכנסים איכותיים מבטיחה חיזוי.

האם תשלום עבור קישורים חיצוניים נכנסים הוא רעיון טוב?


כדאי לקנות קישורים נכנסים לעקוב אחר SEO כדי לחסוך זמן. קישורים נכנסים אורגניים יכולים לקחת הרבה זמן. אתה צריך תוכן רלוונטי עבור אזכורים מתאימים למותג. שנית, עליך למצוא אתרים בעלי סמכות גבוהה בנישה שלך וליצור קשר עם בעליהם כדי לשכנע אותם לקשר לאתר שלך. זה יכול לקחת חודשים ואפילו יותר כדי ליצור קישורים נכנסים עבור קבוצת דפים. אתה יכול לקנות קישורים נכנסים לדף הבית בזול ולהניח את הבסיס לאסטרטגיית SEO יעילה.

קניית קישורים נכנסים מאפשרת לך לבחור את הסוג המדויק של קישורים נכנסים שאתה רוצה. לדוגמה, אתה יכול לקנות תגובות בבלוג הקשורות לנישה, פוסטים אורח באתרים עם DA גבוהים, הגשות וציטוטים של אתרי אינדקסים מקומיות, הודעות לעיתונות ועוד. אתה יכול גם לציין מילות מפתח וטקסט עוגן עבור קישורים נכנסים. קישורים נכנסים אורגניים אינם מגוונים כל כך.

למה לקנות קישורים נכנסים מאיתנו?

 • אנו מספקים שירותי קישורים חיצוניים נכנסים כבר למעלה מ-10 שנים
 • אנחנו לא מוכרים ביקורות ספאם גבוהות בבלוג, כמו רוב המתחרים שלנו
 • עמלה חד פעמית
 • אנו בודקים ומעדכנים את האסטרטגיה שלנו ללא הרף
 • אנו מציעים מחירים תחרותיים
 • אנחנו מתמקדים במה שעובד

למה לבחור בנו?

ניסיון לא קונים בכסף, אנו בתחום מעל עשור, עברנו הכל, והתחדשנו בהכל. מכירים את הבעיות ואת הפתרונות לכל תחום.

מקצועיות

אנו עובדים בצורה מקצועית ולפי הספר! אנו לא רוצים לבצע תרגילם ומעשים לא חוקיים ובכך גוגל תעניש אתכם בטווח הרחוק.

עמידה בזמנים ויעדים

אנו יודעים עד כמה המהלך של קידום אתר או עסק חשוב לך, וכמה חשובה עבודה איכותית ומהירה ללא מריחת זמנים

ים שיווק דיגיטלי - חברת שיווק בדיגיטל

חשיבה יצירתית

אנו נעשה הכל להצלחת העסק שלך, גם אם צריך לחשוב מחוץ לקופסא, וכך אתה יכול להיות רגוע שאתה בידיים טובות!

שירות מסביב לשעון

אנו יודעים ומבינים כמה שירות זה חלק בלתי נפרד מהצלחה! אנו קשובים, וזמינים למענך כל הזמן!

קנה קישורים נכנסים או עשה זאת בעצמך?

האמת היא שרבים ממנהלי אתרים חדשים ואנשים שאינם מבינים את החשיבות של קידום אתרים עוזבים את האתרים שלהם ללא קישורים או לוקחים קישורים נכנסים ו-SEO לידיים שלהם. כעת, אם אינך יודע מה אתה עושה, הסיכוי של האתר שלך לדירוג טוב במנועי החיפוש נמוך. כשאתה קונה קישורים נכנסים סמכותיים לקידום אתרים, אתה משלם לאיש מקצוע עם שנים של ניסיון שיעשה את העבודה בשבילך.

האם אתה יכול להזיק לאתר שלך עם קישורים נכנסים משלך?

אם אתה עושה את זה נכון, זה בסדר גמור לבנות קישורים משלך. לדוגמה, אם אתה יכול לשלוח פוסטים אורחים לבלוגי יחסי ציבור גבוהים שרלוונטיים ביותר לנישה שלך, תקבל סמכות רבה וחיזוק ב-SERPs. עם זאת, אלה החדשים בקידום אתרים ושיווק באינטרנט לרוב אינם יודעים את ההבדל בין הסוגים השונים, ולעתים קרובות קשה למצוא בלוג יחסי ציבור גבוה בנישה שלהם.

קישורי ספאם


קנה קישורים נכנסים באיכות גבוהה תוכנת ספאם של קישורים נכנסים יכולה להיראות כמו מכרה זהב אם אתה חסר ניסיון. הרי תגיד לעצמך למה לא? ייתכן שתראה פרסום של $50 בפייבר שיכולה ליצור מיליוני קישורים ביום מהערות בבלוג או מפרופילים בפורום. נשמע טוב, נכון? אז זהו, שלא!

נשמע נהדר, אבל למעשה זה כנראה הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות לאתר שלך, במיוחד אם אתה מחפש לייצר הכנסות מתעבורת מנועי חיפוש. Google יכולה לבדוק את הקישורים הנכנסים של האתר שלך כדי לראות אם הם נראים כמו קישורי ספאם. במקרה זה, סביר להניח שתקבל אימייל ממנהל האתר של גוגל ועונשים שמשפיעים על הדירוג שלך בתוצאות החיפוש.

קישורי דואר זבל לעולם לא צריכים להפנות אל אתר העסק, החברה או הכספים שלך.

איזה סוג של קישורים נכנסים כדאי לקנות?
אם אתה חושב שהאתר שלך צריך רק סוג אחד של קישור, אז אנחנו נגיד לך אחרת. למעשה, בשל השינויים האחרונים באלגוריתמי החיפוש, המגוון של פעילות ה-backlink שלך חשוב מתמיד.

מהו גיוון קישורים נכנסים?


גיוון פירושו שיש מגוון של מקורות שונים המצביעים על האתר שלך. זה משאיר טביעת רגל קטנה יותר ונראה טבעי מאוד למנועי החיפוש. זה המקום שבו שירותים כמו Link Wheel ו-Link Pyramid באים שימושיים.

אם אתם מתכננים אסטרטגיית קישורים נכנסים פשוטה שבה כל הקישורים עוברים ישירות לאתר שלכם, כדאי לשקול רכישת web2.0 וקישורים מוערכים אחרים כמו קישורי EDU ו-GOV. סוגים אלה של קישורים יכולים לספק הרבה מיץ קישורים לאתר הראשי שלך ללא קנס.

אתה יכול לקנות כל סוג של קישור?

ההצהרה הנ”ל נכונה; אתה יכול לקנות סוגים שונים של קישורים. הבעיה היא שעלויות מסוימות גבוהות מאחרות, ואין מחיר קבוע לשירותי קישורים נכנסים. המשמעות היא שעליך להשקיע זמן בחיפוש אחר נותני שירות חסכוניים ואמינים. למזלכם, אנו מתגאים במתן קישורים נכנסים מובחרים ופתרונות שיווק באינטרנט בשבריר מהמחיר של חברות יקרות יותר ללא פשרות באיכות כלל.

מתוך מחשבה על פתרון חסכוני, עליכם להתחיל לחשוב על איכות הקישורים שלכם, וכאן ניתן להערים על מי שלא בקי ב-SEO לקנות קישורים לא חוקיים או מזיקים.

כפי שצוין קודם לכן, בעת רכישת קישורים נכנסים לאתר שלך, עליך לקחת בחשבון את איכות הקישורים, לא רק את הכמות. הסיבה לכך היא שאלפי קישורים יכולים לתפקד מאוחר יותר כחלק ממערכת שכבות. עם זאת, אתה צריך רק אתרים איכותיים, סמכותיים ומשפיעים שמתייחסים לדומיין הראשי שלך.

קל להיתפס לחבילות ספאם אם רק מסתכלים על המספרים. אתה צריך להסתכל על החבילות השונות הזמינות ולהחליט אילו מתאימות ויעילות; זה משהו שאנחנו יכולים לעזור לך רק על ידי מתן קישורים נכנסים באיכות גבוהה שהוכחו כעובדים.

ההבדל בין קישור follow וקישור nofollow

אם אתה באמת רוצה לדרג את האתר שלך גבוה בגוגל, ובינג ובכל האתרים האחרים, אז אתה צריך לדעת על קישורי dofollow ו-nofollow. קישורים ללא מעקב ומעקב הם חלק גדול מהשליטה ב-SEO.

מה זה בעצם קישור nofollow?

הקישור שיוצא ״לא ממליץ״ עליך ולא נותן לגוגל את הלגיטימציה שהוא צריך.. וויקיפדיה למשל מוציאים קישורים nofollow

הקפידו להתמקד בקישורים, לעומת זאת, עשו בדיוק ההפך ותגידו במפורש לעכבישים ולאלגוריתמים של מנועי החיפוש שאתם רוצים שהם יתרמו ל-SEO ולדירוג הכללי שלכם.

על פני השטח, שמירה על כל הקישורים כ”DOFOLLOW” עשויה להיות השיקול הראשון מכיוון שהוא ישפר משמעותית את SEO שלך. לעומת זאת, כל קישור “nofollow” יעכב אותו – אבל לא כך הדברים עובדים במדוייק.

הערך של קישורים nofollow.

עוד בשנת 2005, גוגל העלתה את הרעיון של קישורי “nofollow” כדי להילחם בכמות העצומה של דואר זבל קישורים שגדלה בכל רחבי האינטרנט באותה תקופה.

אנשים מחפשים דרכים לשחק עם המערכת ולהרקיע שחקים את תוצאות מנועי החיפוש שלהם, גם אם הן לא בדיוק רלוונטיות למילת המפתח שבה הם מנסים לדרג.

כמעט מיד, יאהו ובינג קפצו, וזמן קצר לאחר מכן, גם וורדפרס (ה-CMS הפופולרי בעולם) הבטיחה לנצל את ביטול הקישורים.

מהר קדימה לשנת 2013 וגוגל הודיעה שהם התחילו לשים לב שמישהו משלם למנהלי אתרים ומשווקים אחרים כדי להפיץ את הקישורים שלהם בכל רחבי האינטרנט. זה גרם לגוגל לשנות את האופן שבו הם רואים קישורים שלא עוקבים אחריו ביחס למספר הקישורים הנעקבים באתר שלך – יחס שיש לו השפעה עצומה על האם האתר שלך נחשב סמכותי ואמין.

עם קישורי ביטול מעקב רבים ושונים, כמו גם קישורי מעקב (ואיזון מוצק בין השניים), אתה יכול לשפר את דירוג מנועי החיפוש שלך עבור מילות המפתח שאתה מחפש.

נוסף על כך, לnofollow אחר קישורים יש יתרון נוסף בכך שהוא עוזר לך להוביל תנועה לחלקים שונים באתר האינטרנט שלך. הם יכולים לשמש גם כדי להגן על האתר שלך מפני עונשים של גוגל ותיקונים גדולים באלגוריתם של גוגל – שינויים שנראה כאילו לא ניתן למצוא בשום מקום ומתרחשים בתדירות כמעט מדהימה.

קנה קישורים נכנסים באיכות גבוהה לקידום אתרים היום.

קישורים נכנסים בקידום אתרים ושיווק באינטרנט הם חיוניים אם אתה רוצה למקסם את הפוטנציאל העסקי והרווחים שלך באינטרנט.
אם אתה רוצה לשווק את החברה, המוצר או השירות שלך דרך האינטרנט, אין שום סיבה שלא תקנה ותגדל קישורים נכנסים היום. הרעיון הוא לגרום למנועי חיפוש לזהות אתרים באיכות גבוהה על ידי הפניה לאתר שלך כבר באמצעות התוכן שלהם. זה מעניק אוטומטית למנועי החיפוש מבט רענן על האתר שלך.

מציאת אתרים איכותיים אלו ויצירה ידנית של קישורים נכנסים איכותיים, אינפורמטיביים, סמכותיים ומוכרים לאתר שלך יכולים לקחת זמן רב, במיוחד אם אין לך הרבה ניסיון בעולם ה-SEO. אז אנחנו מוציאים את כל התהליך מידיך כדי שתוכל לשבת בחיבוק ידיים ולראות את האתר שלך עולה בתוצאות של מנועי החיפוש.

בחר את הקישורים החיצוניים שמתאימים לעסק שלך

בים שיווק דיגיטלי, אנו מקדמים את כל סוגי העסקים, מקטן ועד גדול

חבילת לייט

ש״ח 500 ל10 קישורים
 • קישורים מתגובות לבלוגים
 • קישורים מפורומים
 • קישורים מאתרי אינדקס
 • קישורים מאתרי רשתות חברתיות

החבילה הפופולארית

ש״ח 300 לקישור
 • קישור מאתרי בלוגים
 • קישור מאתרי נישה ייחודיים
 • קישור מאתרים חזקים
 • **כולל כתיבת תוכן למאמר

חבילה מקצועית

מחירון בפרטי
 • אתרי תוכן עם מאמר
 • אתרי חדשות מקומיות
 • אתרי מתחרים עם מאמר
 • אתרי חדשות (מאקו, רשת, וואלה, כלכליסט ועוד)

האם אתה מעוניין לקבל הצעת מחיר בחינם?

שוחח עם מומחה! 050-7586111

צור קשר עוד היום לקבלת הצעה!

ים שיווק דיגיטלי
רכישת קישורים חיצוניים נכנסים איכותיים לאתרים
{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

מגוון השירותים שלנו

קבל הצעת מחיר משתלמת

צור קשר

רוצים לשמוע פרטים נוספים?

שלחו הודעה, מקסימום תופתעו

דילוג לתוכן