אחסון אתרים

אחסון אתרים

אחסון אתרים

מה משפיע על איכות השירות והמחיר של חברות אחסון אתרים?

חברות אחסון אתרים מציעות כיום מגוון רחב של שירותים וספקי אינטרנט שונים המאפשרים לכל לקוח ליהנות באתר הפעיל 24 שעות באופן שוטף וללא כל תקלות. למעשה, מתן שירות בתחום של אחסון אתרים נראה היה כל כך קל עד כי רבים נכנסו לתחום ללא כל ידע מקדים. תהליך זה הביא, באופן טבעי, לתחרות גבוהה, לירידת מחירים וירידה בערך השירות הניתן ללקוחות – מצידם לא הבינו את חשיבות הבחירה בחברת אחסון אתרים מנוסה ואיכותית.

התהליך הביא לכך שבתחום ניתן למצוא לא מעט לקוחות לא מרוצים ואפילו כעוסים מרמת השירות שניתנה להם על ידי חברת האתרים. הבחירה בחברת האחסון הנכונה הינה בעלת השפעה ומשמעות רבה על אופן השירות ועל איכות השירות שיינתן ללקוח באופן שוטף. הדוגמה הטובה ביותר היא של חברות אשר אינן מעניקות שירות לקוחות מקצועי וגורמות ללקוחות רבים להמתין למענה במשך שעות ארוכות. בשעות אלו – אין כל תנועה לאתר האינטרנט של הלקוח ולמעשה הוא צובר הפסדים.
כל אלו יכולים להימנע במידה ונבחרת חברת אחסון אתרים מקצועית המבוססת על שירותים מקצועיים ומנוסים. הבחירה בחברת אחסון אתרים מנוסה מבוססת על התייחסות למספר פרמטרים. אלו יסייעו בידכם לבחור את החברה המקצועית והמתאימה לכם יותר מכל.

אחסון אתרים

רמת השירות

רמת השירות של החברה הינה בין הגורמים המשפיעים ביותר על איכות השירות שהחברה מעניקה ללקוחותיה. לא מעט חובבנים בתחום מציעים מחירים זולים ונוחים לכל דורש תמורת חוות שרתים ואחסון לתקופה בלתי מוגבלת – אולם השירות הניתן בתמורה לתשלום נמוך זה אינו משרת את מטרותיו ואת צרכיו של הלקוח.

שירות איכותי של חברה נמדד ביכולת להעניק שירות גם בשעות מאוחרות בלילה, גם בחגים ושבתות. שירות איכותי כולל דאגה לשרתים חלופיים במקרה של תקלת גישה לשרת מסוים. כמו כן השירות האיכותי מתייחס לדאגה לבקרת חשמל איכותית ומקצועית, אבטחה מלאה של האתרים וניטור שוטף סביב השעון לכל אחד מאתרי הלקוח. בחינת פרמטרים אלו יכולה להשפיע רבות על הבחירה הסופית של הלקוח וכן על המחיר שהוא יצטרך לשלם תמורת השירות שיקבל.

ניסיון בתחום אחסון אתרים

כאמור, אין כל בעיה לפתוח חברה לאחסון אתרים ולא צריך ידע מיוחד לשם כך. מה שכן נדרש לצורך התחזוקה השוטפת של חברה לאחסון אתרים הוא סבלנות נכונות להעניק שירות מקצועי, לחדש את הציוד המקיף כל הזמן, לחדש את מוצרי ותוכנות החברה, לדאוג למערכת אבטחה מתאימה וכן להציע ללקוחות ספק חלופי במקרה שהספק המקורי מפסיק לעבוד או נתקל באי אילו קשיים.

במידה ואתם מעוניינים בשירותי האחסון שלנו, שלחו הודעה!

במידה ואתם מעוניינים בשרת אחסון מעולה לשוק הישראלי, אנו ממליצים על יופרס ויש לנו גם קופון קוד עם הנחה!  UP05YANIVH

במידה ואתם מעוניינים בשירותים שלנו,

אנו נוכל לאחסן את האתר שלכם בעלות של 60 ש״ח בחודש או 600 ש״ח בשנה.

 

האם אתה מעוניין לקבל הצעת מחיר בחינם?

שוחח עם מומחה! 050-7586111

צור קשר עוד היום לקבלת הצעה!

ים שיווק דיגיטלי
אחסון אתרים
{{ reviewsTotal }} Review
{{ reviewsTotal }} Reviews
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

מאמרים קשורים שאולי תאהב..

קבל הצעת מחיר משתלמת

צור קשר

רוצים לשמוע פרטים נוספים?

שלחו הודעה, מקסימום תופתעו

דילוג לתוכן