מחפשים מומחה לקידום אתרים? 6 טיפים שחובה לדעת

מומחה לקידום אתרים

שתף את הפוסט :)

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מחפשים מומחה לקידום אתרים? 6 טיפים שחובה לדעת

לפני שבוחרים מומחה לקידום אתרים, צריך לדעת שכיום, הגדלת התעבורה האורגנית ושיפור השיווק הנכנס הם הכל בנושא קידום אתרים או אופטימיזציה למנועי חיפוש.

אם יעשו זאת טוב, האתר שלך יופיע במקום גבוה בתוצאות החיפוש כאשר קהל היעד שלך יחפש מילות מפתח הקשורות לשירות שלך.

מותגים רבים לא יודעים מאיפה להתחיל לשפר את דירוג האתר שלהם, ולכן הם שוכרים שירותי קידום אתרים מקצועיים.

ההחלטה להעסיק מומחה יכולה להיות קשה. אם המותג שלך מנסה להתפרסם, יתכן שלא יהיה לך מזומן נוסף בתקציב שלך.

עם זאת, שכירת מומחה נכון יכולה להפוך את הדברים. אנשי מקצוע בתחום קידום אתרים יכולים לא רק לסייע בהגדלת התנועה ושיעור ההמרות שלכם, אלא גם לפנות לכם זמן להתמקד בדברים חשובים יותר, כמו ניהול עסק. אם אינך בטוח כיצד למצוא את מומחה ה- SEO המתאים עבורך, להלן שישה טיפים שיכוונו אותך בכיוון הנכון.

1. הכירו את סימני האזהרה

כאשר אתה מנסה לבחור את השירות המתאים למותג שלך, חשוב להבין את הסימנים של מומחה SEO רע.

חלק מהשירותים משתמשים באסטרטגיות כדי לנסות לשכנע אותך שהם יודעים מה הם עושים וכי הם המוסמכים ביותר, אך אלה עשויות להיות הבטחות ריקות. דגל אדום מרכזי הוא מה שאנו מכנים אסטרטגיית SEO של כובע שחור.

Black Hat SEO כולל רכישת קישורים באתרים אחרים, חיפוף מילות מפתח, או תוכן לא רלוונטי כתוב, לא רק כדי לשפר את דירוג הדפים.

אסטרטגיות אלה עשויות לגרום ל״קנסות״ וענישה על ידי גוגל, ובין אם אתה יודע שהיועץ עושה זאת או לא, אתה תהיה זה שמשלם את המחיר ולא היועץ.

דבר נוסף שיש להיזהר ממנו הוא הבטחות גדולות עם תיאורים מעורפלים. אם היועץ אומר שהם יכולים להשתמש באסטרטגיה שרק הם יודעים כדי להגדיל את תעבורת האתר שלך פי ארבעה בשבועיים, אז אתה יכול להיות בטוח שזה טוב מכדי להיות אמיתי.

קידום אתרים הוא מדע ותוכל לנקוט בצעדים ברורים לשיפור דירוג הדפים. אם מישהו טוען שיש לו ידע מיוחד או שהוא יודע להשיג תוצאות טובות להפליא, אז הם מוכרים לך מצגת מדהימה, ולא מראים את המומחיות שלהם (או חוסר מומחיות).

2. קבל המלצות מעמיתים

אחת הדרכים להגן על עצמך מפני חתימה על חוזה עם מומחה קידום אתרים גרוע היא לקרוא ביקורות של אנשים ועמיתים אמיתיים.

חיפוש בגוגל אחר "שירותי קידום אתרים מקצועיים הטובים ביותר" אינו יכול להיות הדרך הטובה ביותר למצוא את היועץ המתאים עבורך.

כמובן, הם הוכיחו את יכולתם לדרג גבוה בדף ה- SERP (דף תוצאות מנועי החיפוש), שנראה כי הוא מעיד על מומחיותם.

עם זאת, זה לא יגיד לך אם הם נותנים את אותה הטיפול ותשומת הלב ללקוחות שלהם. שוחח עם אחרים שעובדים עם יועצים כדי לשפר את אסטרטגיית השיווק הנכנס שלהם.

עם מי הם עובדים? האם הם מרוצים? אם לא, מדוע לא? שוחח ישירות עם מישהו ושאל שאלה, או שתצטרך לנסות למצוא את התשובה בתגובות באתר צד ג '. כמו גוגל מפות, איזי, פייסבוק ועוד.

3. מדדי יעדים ספציפיים

מדדי ביצוע מרכזיים הם המדדים בהם תשתמשו כדי לקבוע האם היועץ באמת עוזר בשיפור אסטרטגיית השיווק הנכנסת שלכם.

עליכם ליצור קשר עם יועצים באופן קבוע על מנת להבטיח כי מיקומים אלו משתפרים. כאשר אתה מחליט בין שירותי קידום אתרים מקצועיים, זכור את היעדים הספציפיים שאתה רוצה להשיג.

כגון: בדיקת דירוגים במנועי חיפוש עבור מילות מפתח ספציפיות, שיעורי המרה, שיחות טלפון וכו'. שאל את המומחה בדיוק כיצד הם יכולים לשפר את הנתונים האלה כדי שתדע שתקבל את התוצאות שאתה צריך.

תוכלו גם להשתמש בשירות שלנו של בדיקת קידום אתר בחינם כדי לקבל טיפים מה לא עובד באתר שלכם

4. בקש דוגמאות

לבקש ממומחה קידום אתרים שיספק לך דוגמאות ספציפיות לעבודתם זו דרך טובה לקבוע אם הן מתאימות לך.

שאל אם הם עבדו עבור מותג כמו שלך, ושאל על התוצאות שהשיגו. עכשיו זה הזמן להיות בררן.

כמו כן, הקדיש זמן לבדיקת אתר האינטרנט שלהם. התוכן שלהם טוב? האם האתר שלהם קל לניווט? אלה אינדיקטורים טובים ליכולות שלהם. אך זכור כי מומחים ויועצים רבים ישימו לב ודגש יותר לאתרי הלקוחות מאשר לאתרי האינטרנט שלהם, לכן אל תאבד בהם אמון רק משום שמשהו אינו מה שאתה מצפה לו.

5. חפשו תקשורת איכותית

בעת בחירת מומחה או יועץ SEO המתאים, תקשורת טובה היא חיונית. אסטרטגיית קידום אתרים טובה יכולה לקחת חודשים ואף שנים עד להקמתה. כאשר אתה מתחייב לטווח הארוך, עליך לדעת שהם יתקשרו איתך ביעילות.

קבע באיזו תדירות אתה מתקשר וכיצד אתה מתקשר בעת שכירתם. צריך להיות קל להגיע אליהם גם במהלך תהליך ההחלטה. אם אתה מוצא שאתה צריך לחכות הרבה זמן כדי לקבל תגובה, או אפילו אם אתה לא נמצא באותו דף של היועץ ברמה האישית, אולי הגיע הזמן להמשיך הלאה.

6. כשמחפשים מומחה לקידום אתרים מעולה, חובה לשאול שאלות

כשאתה מחליט להשתמש בשירותי SEO, אתה אף פעם לא שואל יותר מדי שאלות. לפני הגיוס, ודא שהם יכולים לענות על הצרכים שלך ואתה מבין בבירור איך הם יעשו את זה.

להלן מספר שאלות שעליך לשאול לפני הגיוס:

מתי נתחיל לראות תוצאות?

אילו עמלות עלי לגבות?

מה אם אני רוצה לבטל?

אם אעזוב את החוזה, האם אני הבעלים של האתר?

מה אתה צריך מאיתנו כדי להצליח?

האם אתה מציע אפשרויות חוזה / תקציב מרובות? אם כן, מה הם?

 

לפני שבוחרים מומחה לקידום אתרים: קבלו ניתוח תוכן בחינם

לפני שתשלם עמלות כלשהן אופטימיזציה למנועי חיפוש היא משחק מהיר בסיכון גבוה.

אם מותגים רוצים להתחרות בעידן הדיגיטלי, עליהם להשתתף.

למרות שאנשים רבים רוצים לפתור את הבעיה בעצמם, ישנן סיבות רבות לעזור לך ליצור קשר עם סוכנויות שיווק נכנסות ולקבל את עזרתן.

היתרונות הרבים הניתנים על ידי סוכנויות גורמים לכך שההשקעה שלך בשירותי SEO מחזירה השקעה גבוהה יותר.

קבלו ניתוח SEO / תוכן בחינם מאסטרטגיית העמוד הראשון, הסקירה שלנו תאמר לכם מה לשנות ולמה.

בעזרתנו תוכלו לעמוד בקצב טוב יותר עם המתחרים שלכם ולהביא מבקרים חדשים לאתר שלכם, והעלות של כל זה היא רק חלק קטן מצוות השיווק הפנימי.

האם אתה מעוניין לקבל הצעת מחיר בחינם? שוחח עם מומחה לבניית אתרים! 050-7586111

צור קשר עוד היום לקבלת הצעה!

השירותים הנוספים שלנו

קידום אתרים אורגני בדיקת קידום אתר

בדיקת קידום אתר

האם אתם מעוניינם לבצע בדיקת קידום אתר? בים שיווק דיגיטלי אנחנו נבצע בשבילכם בדיקת קידום אתר בחינם! (לזמן מוגבל, מהרו!) מעוניינים לבדוק את החולשות באתר

קרא עוד »
שיווק רשתות חברתיות

שיווק רשתות חברתיות

שיווק ברשתות חברתיות Previous Next אתגרים והזדמנויות של מדיה חברתית אנו משתמשים בנתונים, בתוכן, בעיצוב ובאסטרטגיה בכדי למצוא עוקבים נאמנים ולבנות מותג מהימן. שינויים רבים

קרא עוד »
בניית אתר רספונסיבי ומעוצב

עיצוב ובניית אתרים

המקצוע שלנו הוא בניית אתרי SEO! Previous Next אנחנו לא רק חברת עיצוב ובניית אתרים בין אם אתה זקוק לאתר מסחר אלקטרוני מאובטח או לאתר

קרא עוד »
ניהול שיווק דיגיטלי קידום אתרים אורגני - מבצע פרסום באינטרנט

קידום אתרים אורגני

קידום אתרים אורגני בגוגל זאת ההתמחות שלנו Previous Next במקצועיות נחקור מילות מפתח, ניצור תוכן מדוייק, נקדם אותך במהירות אנחנו המומחיות שלנו היא קידום אתרים

קרא עוד »

פוסטים -קידום אתרים

קידום אתר בזול
מגזין כללי

קידום אתר בזול

יש לנו אלטרנטיבות לכל כיס וגם שירותי קידום אתר בזול מחפשים קידום אתר בזול? לפני שנגיע לזה, טיפה רקע: מה זה קידום אתר? אז מהי

פוסטים - אחסון אתרים

אחסון אתרים בזול
אחסון אתרים

אחסון אתרים בזול? לא בטוח

אחסון אתרים בזול?- לא בטוח! מכירים פרסומים של חברות המציעות אחסון אתרים בזול או אחסון אתרים תמורת שני דולר ליום או אחסון אתרים ללא הגבלה?

אחסון אתרים
אחסון אתרים

אחסון אתרים

אחסון אתרים מה משפיע על איכות השירות והמחיר של חברות אחסון אתרים? חברות אחסון אתרים מציעות כיום מגוון רחב של שירותים וספקי אינטרנט שונים המאפשרים

פוסטים - קמפיינים ממומנים

ניהול שיווק דיגיטלי קידום אתרים אורגני - מבצע פרסום באינטרנט
מגזין כללי

מבצע פרסום באינטרנט

מבצע פרסום באינטרנט לפני שנתחיל לדבר על המבצע פרסום באינטרנט שלנו, נקבל רקע על למה? כמה? מדוע? ואיך? אנו נמצאים בתקופה בה ניתן למצוא הכל

פרסום באינטרנט לעסקים קטנים
קמפיינים ממומנים

פרסום באינטרנט לעסקים קטנים

פרסום באינטרנט לעסקים קטנים – מנועי חיפוש בגוגל פרסום דרך קמפיינים במנועי חיפוש פרסום באינטרנט לעסקים קטנים דרך קמפיינים במנועי חיפוש היא הדרך היעילה, הפשוטה,

צור קשר לקבל בדיקת seo בחינם

שלח הודעה עוד היום

יש לך הצעות לשיפור או רעיונות לשיתוף פעולה?

נשמח לשמוע :)

צרו קשר עוד היום לקבלת הצעה!

דילוג לתוכן